Ще у першому таймі "Вест Хему" вдалося відзначитися двічі. Голи на рахунках Снодграсса та Алле. В обох випадках гравцям "молотобійців" асистував Ярмоленко.
Під час першого взяття воріт він побачив вільного партнера, та елегантно закинув на нього на протилежну сторону штрафного майданчика.
Snodgrass goal⚒️ pic.twitter.com/9dxVuG8tIs
— Shriv⚒️ (@ShrivWHU) September 22, 2020
А вже наприкінці першого тайму Ярмоленко відібрав м'яч у суперника та скинув під удар Алле.
У другому таймі Ярмоленко забив вже сам. Він відзначився ударом з пенальті.
1 goal 2 assists for Yarmolenko ⚒️pic.twitter.com/UVIarZo9m2
— Shriv⚒️ (@ShrivWHU) September 22, 2020
Варто додати, що перед самим матчем стало відомо, що у головного тренера "Вест Хема" Девіда Моеса та ще двох гравців – Ісси Діопа та Джоша Куллена – коронавірус. Їх відправили на самоізоляцію одразу зі стадіону за декілька хвилин до початку матчу. Сам матч вирішили не переносити. Джерело: 24tv.ua