Новий сезон на "5-му" стартував. Почався він із ток-шоу "Кондратюк у понеділок" з відомим українським телеведучим Ігорем Кондратюком. На прем’єрний випуск у гості завітали лідер гурту "DZIDZIO" Михайло Хома та генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич. Кореспондентка "5-го" Валерія Павленко розповість докладно.
До початку етеру лічені хвилини. Вкотре перевіряють світло, звук і наскільки чиста підлога. Два місяці команда "5-го каналу" готувала новий проєкт. І врешті прем’єра стартує.
Не співами у караоке, а невеликим звітом новин розпочинається ток-шоу на "5-му". Зачитує український репер - ХАС, акомпонує йому піаніст-віртуоз - Євген Хмара.
Першим у гості до Ігоря Кондратюка завітав лідер гурту "DZIDZIO" Михайло Хома. Співак зізнався, готує новий фільм. Згодом запевняв, під час ток-шоу був максимально відвертим.
"Я ніколи не розказував такого публіці, як розказав сьогодні Ігорю, я думаю, що це публіці сподобається, це треба розкриватися, я це зрозумів", - каже Михайло Хома.
Півгодинна бесіда про кіно, музику і любов до Батьківщини, і до програми долучається ще й генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю. Юлія Сінькевич відразу взялася радити Дзідзьо, де і як краще запускати прем’єру його кіно.
"Дійсно починати треба з закордонних фестивалів, а далі вже робити національну прем’єру", - радить продюсерка.
Завершили ток-шоу традиційно для Ігоря Кондратюка. Співали у караоке. Вже після етеру гості переконують: програма сподобалася. Прийдуть ще.
"Ігор Васильович, я тобі дуже і дуже велике дякую кажу і обнімаю тебе і цьомаю", - прощається лідер гурту "DZIDZIO".
"Дуже рада і дай Боже, щоб ця програма стала популярною серед глядачів", - побажала Юлія Сінькевич.
А от Ігор Кондратюк зізнається: працювати за сценарієм було складно.
"Мені було цікаво, те, що говорили наші гості", - зауважив ведучий.
Валерія Павленко, Андрій Толяренко. "5 канал". Твій. Український.