Перший поєдинок пройде на полі "Гента", пише 24 канал. "Динамо" та "Гент" вже зустрічалися у Лізі чемпіонів і перевага на стороні киян.
"Динамо" впевнено перемогло "Гент" у третьому відбірковому раунді Ліги чемпіонів-2010/11. На стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського кияни виграли 3:0, а потім розвинули успіх в Бельгії – 3:1.
Що "Динамо", що "Гент" – віцечемпіони своїх країн. Обидва клуби з великим відривом програли чемпіонську гонку "Шахтарю" та "Брюгге" відповідно.
Втім, слід зазначити, що чемпіонат Бельгії був завершений достроково.
"Динамо" – "Гент" порівняльна інфографіка / 24 канал
Обидві команди мають кадрові проблеми. У "Динамо" травмовані оборонці Микита Бурда, Денис Попов, Олександр Тимчик.
У "Гента" не зіграє грузинський півзахисник Георгій Чакветадзе. Крім того, гру з киянами можуть пропустити Роман Безус, Свен Кумс, а також нападника Лорана Депуатра.
Кольори бельгійського клубу захищають відразу три футболісти збірної України. Окрім Безуса, це Ігор Пластун та Роман Яремчук.
Джерело: 24tv.ua
