"Динамо" відмовилося продати Піварича за солідну суму: футболіст покинув клуб безкоштовно

Київське "Динамо" могло заробити чималу суму на трансфері хорватського футболіста Йосипа Піварича. Однак київський клуб відмовився продавати оборонця і той покинув "Динамо" безкоштовно.

Про пропозицію по Йосипу Піварічу розповів колишній віцепрезидент "Динамо" Євген Красніков. Про це повідомляє "Бомбардир".

Суркіс відмовився продавати футболіста

Зі слів Краснікова можна зрозуміти, що "Динамо" отримало пропозицію по Піваричу після ЧС-2018, на якому Хорватія дійшла до фіналу й програла Франції.

"Динамо" начебто отримало пропозицію у розмірі 4 мільйони євро. Який клуб хотів купити Піварича – Красніков не назвав.

Хорватія стала віцечемпіоном світу, і по Піварічу була пропозиція – 4 мільйони і якось в розстрочку. Ігор Суркіс (президент "Динамо", – Спорт24) сказав, що ми не продаємо за такі гроші віцечемпіонів світу,
– розповів Красніков.

Зазначимо, що після чемпіонату світу 2018 року вартість Піварича складала 3 мільйони євро.

Після Мундіалю 31-річний хорват травмувався та тривалий час відновлювався. За два сезони Піварич вийшов на поле у футболці "Динамо" всього 15 разів.

По завершенню сезону-2019/2020 Йосип покинув київський клуб як вільний агент. Наразі на трансферному ринку послуги Піварича оцінюють в 1 мільйон євро.

Джерело: 24tv.ua