Епідемія коронавірусу в українському футболі: у "Волині" виявили 13 випадків

Поєдинок 3-го туру Першої ліги "Волинь" – "Нива" Тернопіль перенесений через спалах коронавірусу в команді господарів.

У "Волині" виявлено 13 випадків зараження — в клубі захворіли 8 футболістів і 5 осіб з персоналу клубу. Поєдинок, який повинен був відбутися на вихідних, перенесений на більш пізній термін, повідомляє UA-Football.

Василя Сачка.

За підсумками минулого чемпіонату "Волинь" посіла п'яте місце і не зуміла підвищитися в класі. У зв'язку з цим колишній керманич луцького клубу Андрій Тлумак був відправлений у відставку. Джерело: 24tv.ua