"Торонто" вирвало перемогу в другому овертаймі з рахунком 125:122, пише 24 канал. Після гри на паркеті ледь не спалахнула бійка.
Баскетболісти обох команд почали словесну перепалку після фінальної сирени. Найактивнішим учасником суперечки став Маркус Смарт з "Бостона".
Смарт був найбільш заведеним і намагався щось довести суперникам та суддям. На щастя, бійки вдалося уникнути.
Both teams had some words after the wild 2OT finish ? pic.twitter.com/5TDbrWidxF
— Bleacher Report (@BleacherReport) September 10, 2020
Завдяки перемозі "Торонто" зрівнялося рахунок у чвертьфінальній серії – 3:3. Хто вийде у півфінал – стане відомо 12-го вересня. Саме тоді відбудеться сьома гра між "Торонто" і "Бостоном".
"Торонто" – чинний чемпіон НБА.
Зазначимо, що всі матчі плей-офф НБА відбуваються в Орландо й команди ізольовані від зовнішнього світу. Джерело: 24tv.ua