Конкурент Зінченка покинув "Манчестер Сіті" - футбол новини - Спорт 24

Захисник "Манчестер Сіті" Анхеліньйо сезон 2020/2021 знову проведе в Німеччині. Іспанський футболіст продовжить виступати за "РБ Лейпциг".

Німецький клуб орендував футболіста ще на один сезон. Про це повідомляє офіційний сайт "Манчестер Сіті".

Ні "Манчестер Сіті", ні "Лейпциг" не повідомляють, чи є в угоді опція викупу.

23-річний іспанець виступає на позиції лівого оборонця. У "Манчестер Сіті" Анхеліньйо був конкурентом українця Олександра Зінченка.


Статистика Анхеліньйо

Футболіст провів у "Лейпцигу" на правах оренди другу частину минулого сезону. За німецький клуб гравець відіграв 18 матчів, забив 1 гол та віддав 5 результативних передач.

Повідомлялося, що в новому договорі оренди буде опція викупу у розмірі 20 мільйонів євро.

Спеціалізований портал Transfermarkt оцінює послуги Анхеліньйо саме у 20 мільйонів євро. Причому футболіст перейшов у "Манчестер Сіті" з ПСВ за 12 мільйонів євро. Джерело: 24tv.ua