Формула-1 повернулася до ідеї скасувати кваліфікацію у чинному форматі та визначати стартовий порядок у гонці завдяки спринту. Про це інформує Sky Sports.
У чому полягає ідея
Ідея з проведенням суботніх спринтів полягає у тому, що лідери загального заліку починатимуть коротку гонку з останніх позицій.
Їм потрібно буде прориватися вперед, як це робив Льюїс Хемілтон під час гран-прі Італії, коли після штрафу повернувся на трасу останнім.
Фінальний протокол спринтерської гонки буде формувати стартову решітку для традиційної основної недільної гонки.
Формат хотіли випробувати у 2020 році
Такий формат хотіли випробувати на деяких трасах у сезоні-2020. Однак німецька команда Mercedes заблокував це рішення.
Команда критикує формат і не вважає його вдалим.
Повідомляється, що обговорення щодо зміни кваліфікації відновилися. Джерело: 24tv.ua