Українка фінішувала в призовій трійці на четвертих змаганнях у цьому міжнародному сезоні. Здавалось, що фанати могли відччю, представниця України вже поступалась білорусці у першому старті цього сезон, інформує "Суспільне Спорт".
Знову прикра поразка від білоруски
Її перший старт у вересні – турнір Golden Roof Challenge завершився вкрай вдало. Змагання відбулись в австрійському Іннсбруці. Хоча Бех-Романчук не вдалось захистити титул чемпіонки турніру, але легкоатлетці вдалось піднятись на одну зі сходинок п'єдесталу.
здобула срібну нагороду. Бех-Романчук, для якої це був перший турнір після карантинної паузи, показала результат 6.76 метра у п'ятому стрибку. У вирішальній спробі досягнула позначки 6.72 м.У неділю, 23-го серпня, Бех-Романчук змагалася на етапі Діамантової ліги в Стокгольмі, де виграла "золото". У вирішальній спробі Бех-Романчук продемонструвала особистий рекорд сезону – 6.85 метра.
Марина здобула "золото" на Меморіалі Януша Кусоцінського в Польщі, її переможний стрибок склав 6.78 м. Джерело: 24tv.ua