Виключення Лероса із фракції: у мережі оприлюднили листування "слуг", де мовиться про вимогу Зеленського

У мережі оприлюднили телефонне листування "Слуг народу", яке свідчить, що депутата Гео Лероса виключили із фракції за вимогою Володимира Зеленського. На цьому наполягає і сам депутат Гео Лерос. Світлини переписки поширили журналісти інтернет-видання "Букви".

У листуванні народний депутат Юрій Кисіль пише, що Давид Арахамія має при собі документи щодо виключення Лероса і вони погоджені з президентом. "Він вважає, що невиключення Гео із фракції буде зрадою партії щодо нього", – мовиться в повідомленні.


Крім цього, медійники оприлюднили світлину з іншим листуванням: у ньому нардеп від "Слуги народу" Андрій Костін отримує повідомлення від іншого абонента. Той запитує, чи є серед 250 "слуг народу" ті, хто перестане терпіти, як президента Гео Лерос поливає брудом.

Голова фракції Давид Арахамія натомість стверджує, що жодного з підписантів до цього рішення не змушували. Зазначає: Лерос буде позафракційним і матиме змогу працювати в Раді й надалі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський відреагував на виключення нардепа Гео Лероса із фракції "Слуга народу" – назвав його "хабарником і зрадником" країни.

Раніше депутат від "Слуги народу" Гео Лерос під час свого виступу з трибуни у Верховній Раді гостро розкритикував президента Володимира Зеленського. Пізніше стало відомо, що депутата виключили з фракції "Слуга народу".

Джерело: 5.ua