"Ви стали порожнім місцем в історії" – Гео Лерос гостро звернувся до Зеленського

Депутат від "Слуги народу" Гео Лерос під час свого виступу з трибуни у Верховній Раді гостро розкритикував президента Володимира Зеленського.


"Пане президенте, погодьтеся, ви не стали воювати зі старою системою, ви просто з нею злилися. Саме ви, своїми мікробами та бактеріями брехні, заразили цілу країну, згаявши шанс великої держави, обмінявши його на конверти від олігарха", – заявив Лерос.

І продовжив: "Ви здали країну в оренду цим олігархам, чим самі собі підписали вирок. І стали порожнім місцем в історії".

За його словами, вже цілком зрозуміло, що не буде ніяких "посадок", тож скоро українці остаточно визначаться, що "не хочуть зустрічати з вами наступну весну".

"І наостанок, пане президенте, у мене до вас лише одне запитання – вам не соромно?" – запитав нардеп і пішов з трибуни.

Зазначимо, що цю промову Лерос виголосив під час парламентського засідання. Пізніше стало відомо, що депутата виключили з фракції "Слуга народу".

Джерело: 5.ua