Два гравці збірної Іспанія здали позитивний тест на коронавірус перед матчем з Україною - футбол новини - Спорт 24

Збірна Іспанії зазнала втрат перед матчем з Україною в Лізі націй. Одразу у двох футболістів "фурії роха" виявили коронавірус.

Позитивні тести на коронавірус зади нападники Адама Траоре та Мікель Оярсабаль, повідомляє Marca.

Тести гравці здали перед тим, як прибути на базу. Відтак обох футболістів не допустили до тренувань з командою. Замість Оярсабаля до збірної вже встигли викликати Жерара Морено.


Відтак Траоре та Оярсабаль пропустять матч збірної Іспанії проти України, який відбудеться 6 вересня у Мадриді. До цього іспанці зіграють проти Німеччини на виїзді 3 вересня.

Відзначимо, що це вдруге поспіль Траоре не може дебютувати за збірну Іспанії. Перший раз він травмувався перед матчами збірної. Тепер же – через коронавірус. 24-річний нападник "Вулверхемптона" провів чудовий сезон у клуб. Його команда посіла сьоме місце в АПЛ і дійшла до чвертьфіналу Ліги Європи. Джерело: 24tv.ua