Нардеп Гео Лерос заявив, що йому підпалили автівку

Займання автомобіля народного обранця від "Слуги народу" Гео Лероса розслідує поліція. Інцидент стався вночі в Печерському районі Києва.

На місце події викликали рятувальників та слідчих. Полум'я загасили, але автомобіль відновленню не підлягає. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

Правоохоронці проводять слідчі дії. Гео Лерос написав у Facebook, що впевнений у підпалі. Нардеп розповів, що встановлена поруч камера не працює два тижні. Хто відключив пристрій наразі невідомо.

"Мені підпалили машину. Свідки кажуть, що хлопок було чути в квартирі 14 поверху. Сумнівів вже немає, це був підпал. Хто б це не зробив, я вас знайду, ви рано радієте", написав Гео Лерос у Facebook.

Нардеп також опублікував відео та фото.

Обережно, нецензурна лексика!

Довідка. Лерос нардеп "Слуги народу", раніше був радником Володимира Зеленського, проте активно критикує роботу Офісу президента.

Читайте також: Гео Лерос у "Рандеву": В ОП не до кінця розуміють, що настрої в людей – революційні

Джерело: 5.ua