Розпивали алкоголь і погрожували провідникам: з поїзда висадили трьох пасажирів

Правоохоронці висадили трьох пасажирів нічного поїзда №17 Харків-Ужгород. Вони порушували громадський порядок, розпивали алкоголь, нецензурно висловлювалися і погрожували керівнику поїзда. Про це повідомили в прес-службі поліції Полтавської області.

Як повідомили правоохоронці, пасажири не реагували на зауваження та прохання начальника поїзда, а потім почали погрожувати йому фізичною розправою.


"Викликали поліцію, і одного з найбільш агресивних порушників зняли з поїзда в Полтаві. Однак його товариші продовжили порушувати громадський порядок. Тому вже одна з пасажирок викликала поліцію – і ще двох порушників зняли з поїзда в Лубнах", – повідомили в поліції.

На трьох порушників складено адміністративні протоколи. При цьому керівник "Укрзалізниці" Іван Юрик зазначив, що зараз йде обговорення про притягнення до супроводу поїздів працівників поліції.

Також в УЗ продовжують облаштовувати вагони і вокзали камерами відеоспостереження.

Як повідомляв 5.UA, у потязі "Маріуполь-Київ" чоловік у спідньому напав на жінку з дитиною – реакція МВС та УЗ

 

Джерело: 5.ua