"Кіновернісаж просто неба": в Шевченківському парку столиці вже готові до перегляду першого фільму

"Кіновернісаж просто неба" за пів години розпочинається у столичному парку Шевченка. кінопокази стартують у неділю, 26 липня. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Ганна Рибалка.

Щоденний безкоштовний показ стрічок стартує з ліричної трагікомедії 2019 року Антоніо Лукіча "Думки мої тихі".

Мета кінофестивалю – популяризувати українські стрічки в умовах пандемії, коли не кожен кіноман наважиться йти до закритого кінотеатру.



'Кіновернісаж просто неба'"5 канал" / Ганна Рибалка


'Кіновернісаж просто неба'"5 канал" / Ганна Рибалка


'Кіновернісаж просто неба'"5 канал" / Ганна Рибалка

Організатори оголосили програму на найближчий тиждень. Завтра о 20:30 біля пам'ятника Шевченку показуватимуть фільм Заборонений про Василя Стуса.

"Мої думки тихі" – дебютна повнометражна стрічка режисера Антоніо Лукіча. За сюжетом, молодий звукорежисер Вадим має записати для відеогри звуки рідкісних тварин і птахів Закарпаття, але їде на завдання з матір'ю.

Фільм уже отримав низку нагород і з часу виходу в український прокат 16 січня зібрав суму, що перевищує бюджет, який склав понад 9 мільйонів гривень.

Джерело: 5.ua