Удруге не випустять: окупанти погрожують тим, хто виїжджає з анексованого Криму

Із Криму вдруге не випустять, про це попереджають окупанти на півострові тих, хто перетинає адмінмежу. Відповідне попередження окупаційна влада у Криму зачитує окремим категоріям людей.

У так званому сповіщенні, яке опублікувала заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова, мовиться, що мешканцю Криму, який виїжджає за межі півострова, у повторному виїзді буде відмовлено. Інформації про те, кому саме вручають такі "сповіщення", немає.

Нагадаємо, 3 липня Верховна Рада підтримала внесення змін до закону "Про вищу освіту" № 3734, які дають можливість випускникам шкіл з окупованих територій вступати без ЗНО в українські виші. За рішення в цілому проголосували 310 депутатів. У "ЄС" цей документ розкритикували і назвали дискримінаційним.



Наближається катастрофа: який вигляд має Сімферопольське водосховище

/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter
/ @KrimRt / Twitter Джерело: 5.ua