У запорізькому футбольному клубі "Металург" виявили спалах коронавірусу – п'ятеро спортсменів госпіталізовані

Спалах коронавірусу у запорізькому футбольному клубі "Металург". У 13 спортсменів виявили коронавірус, п'ятеро з них госпіталізовані. Про це повідомляє обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я.

Водночас, на офіційній сторінці клубу йдеться про те, що футболістів тестували перед виїздом до Львова на поєдинок з місцевим "Рухом".

Про інфекцію спортсмени дізналися вже у Львові. За даними прес-служби клубу, гравці повернулися додому.

Матч 22 туру було перенесено, дата поки не визначена.

У Запоріжжі команда та персонал пройдуть повторні тестування на COVID-19.

Нагадаємо, раніше спалах коронавірусу виявили серед гравців львівських "Карпат", а також у футболістів донецького "Олімпіка".

Джерело: 5.ua