"Вже скоро": Чісора та Усик заінтригували дописами про бій

Британець Дерек Чісора та українець Олександр Усик готуються до очного протистояння. Бій, який був перенесений через карантин, все ще може відбутися цього року.
Чісора заявив про повернення

36-річний Чісора у своєму інстаграмі повідомив, що продовжує готуватися до поєдинку. Британець заявив, що вже скоро повернеться у ринг.

"Ми готуємося. Скоро повертаюся на ринг", – написав Чісора під фото з тренування.


Тренування Усика

Не збавляє обертів і 33-річний Усик. Український боксер продемонстрував, як стоїть на кільцях.

View this post on Instagram

Another day in the office ? #undisputed17

A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa) on

Також Усик вкотре нагадав про відмінну роботу ніг, показавши запальний танець.

View this post on Instagram

Power work ???️‍♀️

A post shared by Usyk Aleksandr (@usykaa) on

Коли бій Усик – Чісора

Активна підготовка обох боксерів може свідчити, що поєдинок не за горами. Поки нової офіційної дати зустрічі все ще немає.

Водночас промоутерська компанія Matchroom Boxing, яка організовує бій, показала перші фотографії "Бійцівського саду".

Саме там відбуватиметься перший боксерський бій компанії під час карантину. Чи пройде там бій Усик – Чісора – не відомо.

Глава Matchroom Boxing Едді Хірн повідомляв, що Усик та Чісора, ймовірно, поб'ються у жовтні 2020 року. Джерело: 24tv.ua