Як повідомляє видання Nogometne Vijesti, Піварич найближчим часом може повернутися у загребське "Динамо".
Піварич безкоштовно повернеться у "Динамо" Загреб
За інформацією джерела, хорватський клуб розраховує отримати захисника у статусі вільного агента.
Контракт 31-річного захисника з київським "Динамо" закінчується 30 червня 2020 року.
У складі "Динамо" Загреб Йосип Піварич провів 6 сезонів. Наразі хорватів очолює екстренер "Карпат" Ігор Йовичевич.
У Києві не розраховуються на Піварича
Піварич став гравцем "Динамо" у 2017 році. Та після чемпіонату світу 2018 року, де він став срібним призером, не отримує ігрову практику.
У цьому сезоні УПЛ хорват, якому дошкуляють травми, вийшов на поле всього один раз.
У квітні Піварич заявив, що поки розмов про новий контракт від київського клубу не було. Джерело: 24tv.ua