Із загиблих у стрілянині на Житомирщині, сімох ветеранів російсько-української війни – сьогодні поховали у Києві.
Вони були добровольцями батальйону імені генерала Сергія Кульчицького Національної гвардії. Боронили Україну під час найзапекліших боїв на фронті. Поховали ветеранів на столичному лісовому кладовищі.
Провести їх в останню путь прийшли сотні людей. Серед них – рідні, друзі та бойові побратими.
"Коли бойові дії на фронті були дуже сильні, хлопці не побоялися і пішли захищати державний суверенітет та незалежність нашої держави. Вони були у нашому батальйоні", – сказав заступник командира батальйону імені Кульчицього Національної гвардії Андрій Борисенко.
Нагадаємо, трагедія сталася у ніч проти 22 травня неподалік села Новоселиця. Компанія киян відпочивала на березі ставка. Загалом там перебували дев'ятеро людей, разом із 58-річним орендарем ставка. Між ними спалахнув конфлікт і підприємець розстріляв відпочивальників із власної рушниці.
Дивіться фотогалерею за темою:
Масове вбивство на Житомирщині: кадри з місця трагедії, де чоловік розстріляв сімох товаришів
/ ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області / ГУ НП у Житомирській області Джерело: 5.ua









