Кабмін запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня будуть пом'якшення

Кабінет Міністрів схвалив рішення, яким запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня розпочнеться другий етап пом'якшення карантинних заходів. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль сказав на засіданні уряду 20 травня, повідомляє "5 канал".

У рамках другого етапу послаблення планується:



  • запуск громадського транспорту;



    рух міського і приміського наземного транспорту;



    влада дозволить проведення спортивних змагань (з обмеженням до 100 осіб та без глядачів);



    роботу готелів, окрім хостелів;



    робота ресторанів і басейнів у готелях залишатиметься під забороною;



    буде надано можливість проведення служб у храмах із розрахунку одна людина на 10 кв. м.

А з 25 травня уряд планує дозволити роботу дитячих садочків, а також роботу метрополітену в тих містах, де буде дозволяти епідеміологічна ситуація.


Як повідомляв 5.UA, з 12 березня в Україні діє карантин, покликаний стримати поширення коронавірусу. Перший етап послаблення обмежувальних заходів почався 11 травня. Після нього заплановані ще 4 етапи виходу країни з карантину. Додамо, що вже дозволено проведення частини планових хірургічних операцій.

Джерело: 5.ua