Кабмін офіційно дозволив проведення спортивних змагань з 22 травня

Кабінет міністрів схвалив рішення, яким запроваджує адаптивний карантин до 22 червня, водночас із 22 травня розпочнеться другий етап пом’якшення карантинних заходів. Зокрема влада дозволила проведення спортивних змагань.

З 22 травня спортивні заходи в Україні можна буде проводити з обмеженням до 100 осіб та без глядачів. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 20 травня. Про це повідомляє 24 канал.

Також з 1 червня Кабмін дозволив роботу спортзалів, а карантин в Україні триватиме ще щонайменше до 22 червня.

З 15 квітня Кабінет Міністрів дозволив спортсменам команд національних збірних України проводити індивідуальні тренування в умовах карантину.


Коротко про вихід України з карантину
В Україні з 12 березня запровадили загальнонаціональний карантин, згодом його продовжили до 22 травня. За прогнозами МОЗ, обмеження триватимуть щонайменше до 22 червня.
Загалом уряд передбачив п’ять етапів виходу з карантину. За словами прем'єра Дениса Шмигаля, якщо епідемічна ситуація буде сприятливою, їхня реалізація розпочнеться швидше, ніж передбачали. Однак, про швидке скасування карантину не мовиться. Крім того, все має відбуватися поступово.
З 1 травня в Україні почали відкривати продовольчі та аграрні ринки
Кабмін офіційно дозволив проведення спортивних змагань з 22 травня
. А 14 числа Кабмін дозволив відкрити непродовольчі ринки.
Станом на 19 травня в Україні підтвердили 19 230 випадків COVID-19. 5 955 людей одужали. Щоправда, є і погані новини – 564 інфікованих померли.



5 етапів виходу України з карантину / Інфографіка 24 каналу

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua