УАФ визначила долю "Миная" після виявлення коронавірусу в команді

Глава спортивно-медичного департаменту УАФ В'ячеслав Попов прокоментував ситуація із зараженим гравцем "Миная" і подальшою долею команди.

Напередодні гравець клубу здав позитивний тест на COVID-19, після чого відправився на самоізоляцію. Слова фахівця цитує Tribuna.com.

"У "Минаї" отримали позитивний результат по коронавірус. Спортсмена відправили на карантин під контролем лікарів. Ми відразу отримали інформацію з клубу про те, що сталося. Будемо вести контроль над спортсменом. Його стан задовільний", – сказав Попов.

Чи відправлять всю команду "Миная" на карантин? Обговорювалося це питання. Ми будемо діяти по документам, які є в Україні. Гравець буде ізольований, в команді проведуть тестування на ПЛР, команда буде спостерігатися, але не буде відсторонена від матчів.

Позитивний тест футболіста "Миная" – перший зафіксований випадок зараження COVID-19 в українському футболі.


Унаслідок пандемії коронавірусу всі спортивні заходи в Україні були припинені в середині березня. Розіграш Першої ліги так і не був відновлений після зимової паузи.
З 12 травня в Україні дозволять командні тренування. Цей дозвіл був потрібен українським клубам для відновлення футбольного сезону.
Повернення футболу в Україні заплановане на 30 травня.
"Минай" у Першій лізі посідає 4 сходинку та претендує вийти у Прем'єр-лігу.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24 Джерело: 24tv.ua