В Україні коронавірусом захворів перший футболіст

В Україні COVID-19 вперше підтвердили у професійного футболіста. Футбольний клуб "Минай" з Першої ліги України підтвердив, що гравець їхньої команди здав позитивний тест.

Це підтвердили у медичній службі ФК "Минай". У команді не називають футболіста, який заразився.

"В одного з наших гравців виявили коронавірус. Тест на це захворювання, який цей футболіст здав у одному з місцевих медичних закладів, виявився позитивним", – мовиться у повідомленні закарпатського клубу.

Наразі футболіст ізольований, лікарі надають йому необхідну допомогу.

У зв’язку з цим керівництво клубу дало вказівку перевірити всіх гравців та представників клубу на наявність захворювання.

Результати дослідження у "Минаї" обіцяють оголосимо найближчим часом.


Зазначимо, що до цього у жодному українському клубі не було офіційно підтверджено випадків зараження коронавірусом.
З 12 травня в Україні дозволять командні тренування. Цей дозвіл був потрібен українським клубам для відновлення футбольного сезону.
Повернення футболу в Україні заплановане на 30 травня.
"Минай" у Першій лізі посідає 4 сходинку та претендує вийти у Прем'єр-лігу.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24. Джерело: 24tv.ua