Усик і Ломаченко потрапили в базу "Миротворця"

Українські боксери Василь Ломаченко та Олександр Усик потрапили в базу "Миротворця". Спортсмени потрапили до бази після участі у російському фільмі про церкви.

Боксерів звинувачують у запереченні російської агресії проти України, участі в антиукраїнських пропагандистських заходах РФ, маніпуляції суспільно значущою інформацією.

Також Усика та Ломаченка називають противниками незалежності українського православ'я від контролю Росії.

Дані боксерів помістили в розділ "Чистилище". Це база людей, які на думку учасників проєкту, здійснювали антиукраїнські дії або говорили антиукраїнські слова.

Профайл Усика на сайті "Миротворець" можна подивитися за цим посиланням.

Що відомо про фільм за участі боксерів


Українці знялися у пропагандистському фільмі "Здрастуй, брате! Христос воскрес", який оприлюднив один із монастирів Російської православної церкви.
Фільм вихваляє православ'я Московського патріархату і єдність України і Росії в час гібридної війни РФ проти України.
Спортсмени розповідають про свою дружбу з росіянами та заявляють, що українці й росіяни – "єдиний народ".
Окрім Усика та Ломаченка, у фільмі знялися російський боксер Олександр Трубніков і боєць рукопашного стилю Олексій Назаров. Фігурують у стрічці й різні священнослужителі, зокрема – митрополит УПЦ Московського патріархату Онуфрій.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24. Джерело: 24tv.ua