Про це заявив глава організаційного комітету токійських Ігор Есіро Морі, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"Якщо подумати про спортсменів, про питання, пов'язані з організацією Ігор, то технічно складно відкласти їх на два роки", – заявив глава оргкомітету.
Він підтвердив, що мав розмову з прем'єр-міністром Японії Сіндзо Абе про можливість відкласти Олімпіади-2020 на два роки. Але прем'єр вважає перенесення Ігор на один рік достатнім.
Проте деякі експерти висловили сумніви щодо можливості провести Олімпійські ігри у 2021 році до отримання вакцини від коронавірусу.
Зокрема, фахівець з інфекційних хвороб з лікарні Університету Кобе Кентаро Івата заявляв, що Олімпійські ігри навряд чи вдасться провести у 2021 році через незрозумілість перспектив у боротьбі з пандемією коронавірусу.
Також перенесення Ігор викличе значні додаткові витрати. Генсек кабміну Японії Есіхіде Суга зазначав, що Токіо не давав згоду на додаткові витрати, пов'язані з перенесенням Олімпійських ігор на наступний рік.
Такий коментар з'явився після того, як японське агентство "Кіодо Цусін" повідомляло, ніби Абе погодився, що витрати, які пов'язані з перенесенням Олімпійських ігор, японська сторона бере на себе.
Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram. Джерело: 24tv.ua