Ломаченко – Лопес: з'явилися нові проблеми організації бою

Чемпіонський бій між Василем Ломаченком та Теофімо Лопесом не відбудеться, поки не буде знята заборона на пересування людей. Обмеження введені у низці країн, у тому числі США, через пандемію коронавірусу.

Глава Top Rank Боб Арум в інтерв'ю ютуб-каналу своєї компанії розповів, що бій Ломаченко – Лопес не відбудеться без глядачів.

Окрім того, за його словами, щоб поєдинок відбувся, мають бути зняті заборони на пересування людей, адже Ломаченко перебуває в Україні.

"Буде важко провести бій між Ломаченком і Лопесом без глядачів. Ми не можемо провести поєдинок з Василем, до тих пір, поки не буде знята заборона на пересування. Ломаченко був у США, але повернувся в Україну, щоб бути вдома, поки все закрито.

Для такого спорту, як бокс, продаж квитків становить великий відсоток доходу. Я не розумію, як можна зробити це без глядачів", – заявив Арум.

У США, де повинен пройти поєдинок, найбільша кількість випадків зараження коронавірусом – 787 960, понад 42 тисячі осіб померли.

ломаченко – лопес: головне
17 квіт 2020 Бій Ломаченка з Лопесом не відбудеться влітку: нова дата поєдинку
12 квіт 2020 Найкращі нокаути Теофімо Лопеса: відео
16 квіт 2020 Усику і Ломаченку не пощастило: WBO зробила невтішні прогнози щодо майбутніх боїв
13 квіт 2020 Мені не буде шкода Ломаченка: чемпіон світу заявив про готовність перемогти українця

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram. Джерело: 24tv.ua