Вербіч поділився думками щодо перспективних футболістів киян на офіціному сайті "Динамо".
"Хто з молоді гравців Динамо зміг би грати в топ-чемпіонаті? Віталій Миколенко та Віктор Циганков – вони удвох точно. Ще назву Миколу Шапаренка, Георгія Цітаішвілі та Богдана Лєднєва. Зрештою, у нас багато молодих гравців, які в майбутньому будуть грати в топ-чемпіонатах", – сказал Вербіч.
Беньямін Вербіч перейшов до табору "біло-синіх" у січні 2018 року з Копенгагена за 4 млн євро.
У поточному сезоні провів за "Динамо" 28 поєдинків у всіх турнірах, в яких забив 10 голів і віддав 2 результативних передачі.
Залишайтеся вдома та слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua