Лопес в інтерв'ю ютуб-каналу FightHype заявив, що отримає насолоду, коли відправить Ломаченка в нокаут.
"Це виглядає, ніби він хоче показати свою гордість, посилене его, він виглядає, як зухвалий су*ий син. Він змушує мене сміятися. Але мені це подобається. Це зробить наш бій. Тому я чекаю поєдинку з нетерпінням.
Але я повинен йому щось відповісти? Я отримаю задоволення від того, що відправлю його в нокаут. Це правда. Я отримав задоволення від нокауту Дієго Магдалено, так само я буду насолоджуватися тим, як знесу твою голову", – сказав Теофімо.
Він додав, що для нього поєдинок з Ломаченком – "цей бій – вбити або бути вбитим. І він мене не вб'є".
ломаченко – лопес: головне29 бер 2020 Просто хочу надерти Ломаченку зад, – Лопес
7 квіт 2020 У поєдинку із Лопесом потрібно включати боксерський IQ: Ломаченко про майбутнього суперника
6 квіт 2020 Бою не буде: наступний суперник Ломаченка зробив несподівану заяву
1 квіт 2020 Лопес назвав нову дату бою з Ломаченком
Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram. Джерело: 24tv.ua