Тож в Instagram Вербіч опублікував фотографію "форми" "Динамо", в якому команда гратиме після пандемії коронавірусу.
Та це скоріше нагадує костюм радіаційного захисту, включно з маскою на обличчі.
Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua
Тож в Instagram Вербіч опублікував фотографію "форми" "Динамо", в якому команда гратиме після пандемії коронавірусу.
Та це скоріше нагадує костюм радіаційного захисту, включно з маскою на обличчі.
Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua