Вербіч показав "форму" "Динамо" на наступний сезон: курйозне фото

Півзахисник київського "Динамо" Беньямін Вербіч прагне якомога скоріше повернутися на футбольне поле. Але розуміє, що через карантин це не вдасться зробити негайно.

Тож в Instagram Вербіч опублікував фотографію "форми" "Динамо", в якому команда гратиме після пандемії коронавірусу.

Та це скоріше нагадує костюм радіаційного захисту, включно з маскою на обличчі.

Twitter та Telegram Джерело: 24tv.ua