На Чернігівщині від коронавірусу помер чоловік, який напередодні намагався втекти з лікарні

Хворий на коронавірус, який у суботу вночі намагався втекти з лікарні на Чернігівщині, – помер. Про це повідомляє обласна поліція.

Зазначають: у ніч проти 4 квітня чоловік із підтвердженим діагнозом COVID-19 намагався втекти з Борзнянської центральної районної лікарні. Під час своєї втечі він ні з ким не контактував.

Поліцейські та медики повернули втікача до лікарні. Правоохоронці та медперсонал були екіпіровані засобами індивідуального захисту. У неділю в поліції повідомили, що чоловік помер через ускладнення хвороби.

Нагадаємо, за порушення умов карантину в Україні передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Як повідомляв 5.UA, між областями встановлюватимуть КПП із військовими.



У масках і з песиком: як поліція патрулює парки, сквери, дитячі майданчики столиці – фото

/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА
/ Фото прес-служби КМДА

 

Джерело: 5.ua