Олімпійська чемпіонка з лижних перегон потренувалась у компанії ведмедя

Титулована шведська лижниця Стіна Нільссон, яка нещодавно шокувала заявою, що вирішила перейти у біатлон, на тренуванні зустріла несподіваного гостя.

26-річна шведська спортсменка в рідних місцях проводила тренування, коли побачила дикого звіра.

Несподівано на очі Нільссон попався ведмідь. Ризикувати і наближатися до нього лижниця не стала. Лише коли ведмідь пішов, Стіна зробила фото його слідів. Чим, власне, і похвалилася у своїх соцмережах. Переляку на обличчі дівчини не видно – швидше, радість від несподіваної зустрічі.

Новоспечена біатлоністка кумедно підписала фото, що навіть якби мала гвинтівку, вона все одно б не влучила у нього, зазначивши, що ще не вміє добре стріляти із неї.

Я бачила ведмедя! Чи не божевілля? О ні! На жаль, у мене не було з собою моєї маленької гвинтівки, хоча, мабуть, я все одно б не влучила, – написала Нільссон.


Переглянути цей допис в Instagram

JAG SÅG EN BJÖRN IDAG!! Hur sjukt??Och nej, jag hade tyvärr inte min lilla bössa med mig. Hade nog ändå inte träffat hehehe • •( PS. Att våga sig fram efteråt och ta den här bilden var ett litet utdraget projekt i sig )

Допис, поширений stinanilssoons (@stinanilssoons) 30 Бер 2020 р. о 7:05 PDT


Досягнення Стіни Нільссон


Олімпійська чемпіонка Пхенчхана-2008 в спринті.
На цій же Олімпіаді вона здобула ще дві срібні медалі – в естафеті та в командному спринті разом із Шарлотте Калла. Також бронзову медаль у класичній марафонській гонці на 30 км.
Володарка 12 медалей чемпіонатів світу та чемпіонка Кубка світу в спринті.
Бронзову олімпійську медаль Нільссон виборола в парі з Ідою Інгемарсдоттер в командному спринті на Іграх 2014 року в Сочі.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram. Джерело: 24tv.ua