Інфікований на коронавірус нардеп Шахов розповів про свій стан

Інфікований на коронавірус народний депутат з групи "Довіра" Сергій Шахов в ефірі програми "ІнфоВечір" на "5 каналі" розповів про свій стан.

"П'ять діб моєї хвороби вже фактично минули. Дай Бог, щоби не було подальшого захворювання і я пішов на одужування. Сьогодні вже відчуваю себе нормально, температура впала. Лікарів викликав, перевірили. З легенями також все добре", – сказав Шахов.

Дивіться повне відео розмови за посиланням:


Нагадаємо, сьогодні, 18 березня, Сергій Шахов повідомив, що в нього діагностували коронавірус.

Через контакт з ним нардеп від партії "Голос" Ярослав Юрчишин та офіцер запасу Валерій Прозапас повідомили, що самоізолюються.

Джерело: 5.ua