Світоліна розгромила суперницю та вийшла у фінал турніру вперше у 2020 році

Перша ракетка України Еліна Світоліна вийшла у фінал в одиночних змаганнях на турнірі WTA International в Мексиці у місті Монтеррей. На стадії півфіналу українка розгромила нідерландку Аранчу Рус, віддавши суперниці лише один гейм.

Перший сет тривав лише 26 хвилин, та й у другому Світоліна віддала Рус аж один гейм.

Півфінал у Монтерреї: результат

Еліна Світоліна – Аранча Рус 2:0 (6:0, 6:1).

Еліна Світоліна вперше у 2020 році виступить у фіналі турніру WTA. Раніше до цієї стадії змагань українка доходила у листопаді 2019, коли програла Ешлі Барті у Шеньчжені.

Якщо Світоліна виграє фінал у Монтерреї, то здобуде 14-й титул.


A solid performance from the No.1 seed @ElinaSvitolina defeats Rus, 6-0, 6-1, @Abierto_GNP. pic.twitter.com/PeGypRwOKi

— WTA (@WTA) March 8, 2020

У фіналі ж у мексиканському Монтерреї Еліна Світоліна зіграє з Маріє Боузковою. Це чеська тенісистка, яка посідає 57 сходинку у рейтингу WTA (Світоліна у поточному рейтингу сьома).

Раніше тенісистки зустрічалися лише раз – у вересні 2019 року в китайському Гуанчжоу. Тоді чешка була сильнішою (6:3, 6:4). Джерело: 24tv.ua