Етап Кубка світу з біатлону в Нове-Мєсто: Україна бойовим складом виступить у жіночому спринті

У четвер, 5 березня, на етапі Кубка світу з біатлону в Нове-Мєсто (Чехія) відбудеться спринтерська гонка у жінок. Головний тренер жіночої збірної України Валерій Лєсніков визначився зі складом.

Першою серед українок на старт гонки вийде Олена Підгрушна, а останньою стартуватиме Анастасія Меркушина.

5 березня о 18:35 на старт вийдуть жінки. Нашу країну в цій гонці представлять:

17. Олена Підгрушна
35. Юлія Джима
52. Віта Семеренко
61. Валя Семеренко
99. Анастасія Меркушина

Загалом у гонці візьмуть участь 99 біатлоністок.

Зазначимо, що на етапі Кубка світу в Нове-Мєсто відбудуться спринти, естафети і мас-старти. Чоловіча збірна України виступить основним складом на цьому етапі.

Додамо, що сьомий етап Кубка світу в Нове-Мєсто відбудеться без глядачів. Джерело: 24tv.ua