Як повідомили у київському клубі, за умовами орендної угоди півзахисник "Дніпро-1" Сергій Булеца не візьме участь у матчі проти "Динамо".
Натомість нападник Владислав Супряга зможе зіграти в цьому матчі.
У "Динамо" також повідомили, що комітет арбітрів УАФ замінив одного арбітра з бригади, призначеної на матч.
Микола Балакін, призначений у другому поєдинку "біло-синіх" поспіль рефері VAR, замінений на Євгена Арановського.
В офіційному повідомленні КА УАФ йдеться, що "у зв'язку з незначним погіршенням стану здоров'я арбітра Балакіна, комітет арбітрів УАФ прийняв рішення замінити його".
Огляд матчу "Дніпро-1" – "Динамо" читайте на сайті Спорт24. Джерело: 24tv.ua