Як нагороджували Україну за бронзу на чемпіонаті світу з біатлону: відео

На чемпіонаті світу в Антхольц-Антерсельві (Італія) відбулася жіноча естафета. Перемогу здобула збірна Норвегії. Збірній України вдалося виграти першу медаль – бронзову.

У складі української збірної в естафеті виступали Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Віта Семеренко та Олена Підгрушна. Меркушина завершила свій етап на сьомому місці, Джима стала шостою, а Семеренко передала естафету восьмою. Однак Підгрушна змогла вивести Україну в трійку призерів.

Жіноча збірна України втретє поспіль взяла медаль на чемпіонаті світу в класичній естафеті. У 2017 році українки в естафеті взяли срібло, а в 2019-му – бронзу.

Дивіться відео нагородження України за бронзу на чемпіонаті світу-2020


Three best teams of today’s competition in #antholz2020 are ready to be awarded after a tough battle for the podium! Be sure to join them live on https://t.co/MSJYx30KUx pic.twitter.com/7w7NsNvTQZ

— IBU World Cup (@IBU_WC) February 22, 2020

Джерело: 24tv.ua