Підгрушна єдина з українок виступить в останній гонці чемпіонату світу з біатлону

Олена Підгрушна стане єдиною представницею України в останній жіночій гонці чемпіонату світу з біатлону 2020 року. 23-го лютого на жінок чекає мас-старт.

Підгрушна стала єдиною біатлоністкою збірної України, яка кваліфікувалася у мас-старт чемпіонату світу.

Мас-старт формується за трьома квотами: призери чемпіонату світу, топ-15 загального заліку кубка світу і найкращі за результатами в особистих гонках на чемпіонаті світу, хто не потрапив в перші дві квоти.

Підгрушна потрапила у мас-старт по третій квоті.

Українкам Віті Семеренко та Юлії Джимі не вистачило 3 очка для потрапляння на гонку за цією квотою. Вони перебувають у списку запасних.

Олена Підгрушна ніколи не вигравала мас-старт. Тільки одного разу українка фінішувала у топ-10.

Жіночий мас-старт відбудеться у неділю, 23 лютого. Початок о 13:30. О 16 годині стартує чоловічий мас-старт.

останні новини чемпіонату світу: хроніка подій
16:46 18 лют Чемпіонат світу з біатлону: Джима прикро програла боротьбу за Кришталевий глобус
16 лют 2020 Чемпіонат світу з біатлону 2020: українки не зачепилися за нагороди в гонці переслідування
16 лют 2020 Підручний не захистив звання чемпіона світу з біатлону: результати гонки переслідування
18:01 18 лют Чемпіонат світу з біатлону 2020: медальний залік
16 лют 2020 Чемпіонат світу з біатлону-2020: результати всіх гонок

Джерело: 24tv.ua