Deutsche Bahn не братиме в управління "Укрзалізницю" – перевізник спростував заяву Гончарука
Національний німецький оператор залізничних перевезень Deutsche Bahn не планує брати в управління українську "Укрзалізницю". Про це у прес-службі компанії відповіли на запит DW 23 січня. "DB Engineering & Consulting – консалтингова компанія у складі Deutsche Bahn, що працює над проєктами у сферах інфраструктури, мобільності і транспорту – консультуватиме і підтримуватиме "Укрзалізницю" у підприємницьких і технічних питаннях", – йдеться у відповіді німецької компанії. Саме це зазначено у попередній угоді, підписаній 22 січня в Давосі, де проходить Всесвітній економічний форум, стверджує німецька сторона. Нагадаємо, прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час українського сніданку в Давосі заявив, що Україна планує віддати Deutsche bahn "Укрзалізницю" в управління на 10 років. Джерело: 5.ua