Про це повідомляє офіційний сайт ФБУ.
Причиною покарання став інцидент під час матчу проти "Дніпра" на арені "Венето", коли відбулася сутичка вболівальників, а сама гра на деякий час була призупинена.
"Київ-Баскет" понесе покарання за те, що не зміг належним чином забезпечити безпеку на трибунах і на майданчику.
Офіційний витяг із протоколу:

