"Динамо" віддало в оренду гравця, який цього сезону не зіграв жодного матчу

Київське "Динамо" віддало в оренду бразильського футболіста Сідклея. Його новим клубом став "Корінтіанс".

Спочатку "Динамо" хотіло за оренду свого гравця один мільйон євро, або ж 5 мільйонів євро за його повноцінний трансфер. Однак бразильський клуб відмовлявся платити таку ціну. За даними Globo Esporte, сторони домовилися, що "Корінтіанс" заплатить 200 тисяч євро за річну оренду.

При цьому "Корінтіанс" матиме першочергове право на викуп трансфер гравця. Сідклей приєднається до нового клубу вже наступного тижня на зборах команди в США.

Варто відзначити, що в цьому сезоні Сідклей не зіграв жодного матчу за основну команду "Динамо". До київського клубу гравець перейшов саме з "Корінтіанс" влітку 2018 року за 5 мільйонів євро. Джерело: 24tv.ua