Про домовленість між клубами повідомляє Gazeta Esportiva. Очікується, що перехід бразильця може бути завершений до п'ятниці.
Як повідомляє Yahoo Esportes, "Корінтіанс" нічого не заплатять "Динамо" за Сідклея. Натомість бразильці будуть платити 100% зарплати гравця.
За інформацією джерела, Сідклей отримає бонус при підписанні контракту з бразильським клубом.
Також обумовлена сума можливого трансферу по закінченню орендної угоди у кінці 2020 року.
Сідклей у цьому сезоні жодного разу не зіграв за київський клуб. Всього на його рахунку 1 гол та 2 результативні передачі у 23 матчах за "Динамо". Джерело: 24tv.ua