Таку заяву Севедж зробив, зокрема, і під тиском Даніеля Негреану. Нагадаємо, зірковий канадець оголосив війну ре-ентрі.
Зрештою, згодом Даніель визнав, що трохи погарячкував. Грати без ре-ентрі — занадто велика фора для суперників. Тому Негреану вирішив просто боротися з багаторазовими входами, але й сам їх поки що використовувати.
Найпалкіші дискусію щодо ре-ентрі розгорілися нещодавно. Коли американець Алекс Фоксен виграв понад 1,5 мільйони доларів, тріумфувавши у турнірі WPT Five Diamond. Тоді Алекс упродовж змагань зробив п’ять входів. Відзначимо, що Даніель Негреану у цьому ж турнірі зробив два входи.
Алекс Фоксен. Фото: WPT
З одного боку велика кількість повторних входів може добряче збільшити призовий фонд. З іншого — гравці з глибшим банкролом мають перевагу, адже можуть багато разів поновлюватися.
Тому дискусію на тему ре-ентрі тривають. Ймовірно, кількість таких турнірів зменшать, але повністю забороняти кількаразові входи не будуть. Джерело: 24tv.ua
