26 грудня відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету УАФ, за результатами якого було прийняте рішення оштрафувати "Динамо".
"Динамо" за неналежну поведінку вболівальників отримало штраф у розмірі 300 000 гривень.
Раніше київський клуб був зобов'язаний внести обов’язковий грошовий внесок у розмірі 500 тисяч гривень за скандал на матчі з "Шахтарем" у Харкові. Як відомо, із сектору киян лунали расистські вигуки.
Натомість "Десна" за неналежну поведінку своїх вболівальників на грі з "Динамо" повинна заплатити штраф у розмірі 100 000 гривень.
Окрім того, фанатський сектор чернігівців буде закритий на наступний домашній матч УПЛ.
КДК УАФ покарав і гравця "Дніпро-1" Олександра Назаренка. За вилучення у матчі 18-го туру УПЛ проти "Олександрії" Назаренко відсторонений на один матч УПЛ. На ще одну гру Олександра відсторонено умовно. Джерело: 24tv.ua