Про товариський матч між клубами повідомляє сайт брестського "Динамо". У вересні 2017 року клуби вже проводили спаринг. Гра завершилася розгромною перемогою київського "Динамо" з рахунком 7:0.
Контрольний матч з брестським клубом також проведе "Маріуполь". Гра відбудеться 24 січня.
Як відомо, за "Динамо" з Бреста виступають декілька українців. Контрактом з білорусами пов'язані ексгравці київського "Динамо" Артем Мілевський, Євген Хачеріді, Олексій Хобленко та колишній футболіст "Шахтаря" Олександр Нойок.
Білоруський клуб у сезоні 2019 виграв внутрішній чемпіонат. Гол українця Хобленка приніс "динамівцям" перемогу над "Вітебськом", а відтак і золоті медалі чемпіонату.
Що стосується київського клубу, то "біло-сині" запланували близько 9 товариських матчів на двох зимових зборах. Джерело: 24tv.ua