Україна в "золотому" складі вирвала 4 місце жіночої естафети в Хохфільцені, перемогла Норвегія

У суботу, 14 грудня, в австрійському Хохфільцені другий етап Кубка світу з біатлону продовжився жіночочою естафетою. Україну представляли Юлія Джима, Валентина Семеренко, Віта Семеренко та Олена Підгрушна.

Деталі гонки згодом...

1. Норвегія 1:10:04.7
2. Росія +8.2
3. Швейцарія +1:04.1
4. Україна +1:09.2

Зазначимо, що 13 грудня в Хохфільцені вже відбулася спринтерська гонка серед жінок. Валентина Семеренко стала в ній дев’ятою, Олена Підгрушна – 12-ю, Віта Семеренко – 52-ю, Юлія Джима – 55-ю. Джерело: 24tv.ua