Зеленський прибув на Донбас та привітав військовослужбовців зі святом

З нагоди відзначення Дня Збройних сил України Володимир Зеленський прибув до зони проведення ООС. Про це повідомляє "5 канал".

Глава держави зустрівся з військовослужбовцями та привітав їх зі святом. Зеленський укотре подякував оборонцям та додав, що саме завдяки їм існує Україна.

"Ми зробимо все, щоб втілити в життя такі дуже необхідні зміни для Збройних сил України. Будемо не словами, а справами наближати їх до стандартів НАТО. Ми маємо постійно розвиватися, зміцнювати нашу боєздатність і підготовку. В нас дуже багато роботи. Не мало, дійсно, складнощів. Але ми обов'язково все подолаємо", – поздоровив військовослужбовців Володимир Зеленський. 


Також, з нагоди свята, присвоїв начальникові Генерального штабу – головнокомандувачу Збройних сил Русланові Хомчаку звання генерал-полковника. 

Як повідомляв 5.UA, Володимир Зеленський привітав українських військових із Днем Збройних сил.

Дивіться фотогалерею за темою: 



За потреби "розквітнуть": як бійці ООС вправляються з 203-мм "Піонами" – ФОТО

/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Facebook / Операція об'єднаних сил
/ Операція об'єднаних сил/Facebook
Джерело: 5.ua