За справу ексочільниці Слов'янська Штепи взявся уже 6-й суд – подробиці

В Орджонікідзевському суді Харкова в четвер, 21 листопада, продовжено підготовче судове засідання у справі колишньої міської голови Слов'янська Нелі Штепи. Про це із зали суду повідомляє кореспондентка "5 каналу" Оксана Нечепоренко.

Справа Штепи розглядається вже протягом 5 років. За цей час було змінено 5 судів.

Нині справа розглядається від початку. Прокуратурою заявлений ряд клопотань, у тому числі з приводу виклику свідків задля підтвердження ризиків під час розгляду справи по суті. Також щодо обрання запобіжного заходу Штепі.

На засіданні присутня і сама підсудна.

Довідка: Заарештували ексчиновницю Нелю Штепу в липні 2014 р. Їй закидають посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, а також створення терористичної організації. Йдеться про заклики Штепи до зміни кордонів України і сприяння псевдореферендумам про відокремлення Донецької області від України. Як відомо, сама Штепа звинувачення відкидає і називає себе потерпілою.

Джерело: 5.ua