Турбо-чемодан: Volvo 960 з 10,3-літровим V8 на 3000 кінських сил продали за сущі копійки

Незвичайний седан продавався на аукціоні eBay Motors в США. Можливо, автор проекту злякався власного творіння і просто хотів від нього спекатись?

Навіщо і яким чином під капотом “седана-чемодана” Volvo 960, зразка 1992 року, прописався 10,3-літровий мотор Chevrolet, доведений до безумства в майстерні Dart Racing – історія замовчує. Але кількість ставок на цей лот свідчить про те, що комусь це потрібно.

Відповідно до опису продавця, проект народився минулого року. Це творіння майстерні Dart Racing. Автомобіль 1992 року випуску був оснащений потужним 10,3-літровим V8, чотирма(!) турбінами XS Power, нагнітачем TBS і системою закису азоту. Працює усе на електронному блоці управління двигуном Megasquirt з системою впорскування MSD. Охолодження здійснюється двома електричними водяними насосами, двома вентиляторами і двома радіаторами. Автомобіль працює на гоночному паливі з октановим числом 116, яке зберігається у 75-літровому бензобаку в багажнику.

Фото: монструозний Volvo 960 / eBay Motors

Потужність цього монстра становить 3000 кінських сил і 4260 Нм крутного моменту. Усі оберти спрямовуються на задню вісь автомобіля через автоматичну коробку передач 4L85e. Почути “громовержця” можна у відео нижче.


Торги завершились сьогодні з фінальною ставкою у сміхотворні 12,5 тисяч доларів – одні турбіни в ньому коштують стільки ж!

Джерело: auto.24tv.ua