19-річна українка у своєму твіттері розповіла, що припинила співпрацю з Женомом після турнірі в Осаці (Китай).
Я б хотіла офіційно оголосити, що ми з моїм тренером завершили співпрацю під час турніру в Осаці. Я б хотіла подякувати йому за його роботу й підтримку. Бажаю удачі в майбутньому,
– написала Ястремська.
Today I would like to officially announce that my coach, Olivier Jeunehomme and myself ended our cooperation during the tournament in Osaka. I would like to thank him for his work, his involvement and support. I wish him a good luck in his future activities! #DayanaYastremska pic.twitter.com/kcf2OCV5fy
— Dayana Yastremska (@D_Yastremska) 27 сентября 2019 г.16-го вересня на турнірі в Осаці Ястремська програла росіянці Анастасії Павлюченковій. Це була перша гра на турнірі для Даяни.
Після цього Даяна продовжила турне по Китаю й взяла участь у змаганнях у Китаї в місті Ухань. В 1/8 фіналу Даяна сенсаційно перемогла другу ракетку світу Кароліну Плішкову.
Однак у чвертьфіналі українка поступилася Петрі Квітовій.
Наступний матч Даяна зіграє на турнірі категорії Premier Mandatory у Пекіні. Ястремська зустрінеться з Каролін Гарсією з Франції. Джерело: 24tv.ua